Kringwedstrijd 2012

 

website CC-Smallingerland
De startlijsten van de pony's en de paarden staan op deze site!

LR en PC De Radboudruiters

Kringwedstrijd Drachten

Zaterdag 28 april werd de 2e kringwedstrijd van het seizoen 2007 gereden in Drachten. De organisatie lag in handen van de radboudruiters. We kunnen terugkijken op een mooie zonnige geslaagde dag. Mocht je nog foto's hebben stuur ze dan op. Inmiddels hebben  Petra Duindam en Annanda Sankar enkele foto's van de paarden gestuurd, heel veel dank daarvoor. Klik hier voor foto's.

Voor de uitslagen klik hier . Voor verslag lees verder.....

2007-04-28

Goede prestaties van Radboudruiters op eigen wedstrijd

DRACHTEN
- Zaterdag 28 april werd de 2e kringwedstrijd van het seizoen 2007 gereden. Voor de leden van De Radboudruiters was het een echte thuiswedstrijd, want de organisatie van dit evenement lag in handen van de Drachtster rijvereniging. Bij de pony’s werd uitstekend gepresteerd. Amber Rosema reed met Glanteifi Anwen maar liefst twee winstpunten bijeen in de B-dressuur. Het leverde de combinatie de 2e prijs op. Djura Eringa en Comm’s Forest Ursinia SAG mochten in diezelfde klasse de derde prijs in ontvangst nemen. Ook in de springring was deze combinatie succesvol. Djura en Ursinia SAG reden twee foutloze parcoursen en dat leverde een tweede en derde prijs op. In de L1-dressuur stonden er drie Radboudleden op plaats twee, dit waren Paulien Arendz met Golden Boy, Jildou Eringa met Altana SAG en Erik v.d. Veen met Silvano. In de klasse M1 stuurde Margot Groenewoud haar Ax’l Rose twee keer naar de eerste plaats, gevolgd door Christianne Meter met Mr. Matcho op plaats drie. Ook Nynke Oosterhof en Trefnant Blodwen namen twee oranje rozetten mee naar huis.
Bij de paarden viel Annanda Sankar in de prijzen, met Dilayla Shadow werd zij tweede in de L1-dressuur. Jikke Tange werd met Elcke derde, een prestatie die ook door Irma Leenman en Perlagranta SAG werd neergezet. Leonie Evink en Martha v.d. Meulen behaalden allebei met resp. Elegonda en Floris v.d. Himmen een tweede plaats in de klasse L2, Jojanneke Baarsma en Dazzler JB werden derde. De veelzijdige Wieke de Boer sleepte drie prijzen in de wacht. In de klasse Z1 schreef zij met Teloma VR de eerste en tweede prijs op haar conto, in het B-springen werd de derde plaats genoteerd.

Dit artikel is geschreven door Irma Leenman. Voor opmerkingen en/of commentaar neem dan contact op met Irma.