Laatste kringwedstrijd voor ponyleden
(door Irma Leenman, 6 september 2008)
HEMRIK – De ponyruiters hadden nog een kringwedstrijd te goed en afgelopen zaterdag sloten ook zij deze reeks af met een zeer goed resultaat. Bijna alle Radboudleden konden tijdens de prijsuitreiking een rozet in ontvangst nemen.
Voor Cindy Oosterhuis kon de dag helemaal niet meer stuk. Op haar 9e verjaardag scoorde ze twee eerste prijzen met haar pony Melody in het BB-springen. Dat is nog eens een fraai cadeau! Christianne Meter en Mr. Matcho wonnen de twee prijs in het B-springen. Een dag later hadden Christianne en Mr. Matcho alweer een andere wedstrijd op het programma staan. In Sonnega, tijdens het Pieter Stuyvesant concours, werd de M/Z competitie verreden. Daar bleek dat Hemrik prima als opwarmer dienst had gedaan; met een fraaie eerste plaats en 192 punten werden weer belangrijke finalepunten verzameld. Terug naar Hemrik, waar Amber Rosema maar liefst drie tweede prijzen mee naar huis nam. Met Glanteifi Anwen werd zij met hoge stijlpunten, waaronder een 10 voor het binnenkomen, twee maal tweede in het B-springen. In de L1-dressuur reden ze naar de tweede prijs met 189 punten. De zusjes Eringa deden het niet voor elkaar onder en namen elk twee oranje rozetten in ontvangst. Kiara Eringa en haar nog immer snelle pony’tje Rosaliena SAG waren in de B-dressuur de hoogstgeplaatsten met 178 en 177 punten. Djura Eringa en Comm’s Forest Ursinia SAG waren zowel in de B-dressuur (180 punten) als in het springen nummer een. Het M-parcours werd foutloos afgelegd, hetgeen betekende dat de combinatie door mocht naar de barrage waar zij een springfout moesten noteren. Maar als enige barrage-“klant” was het hoogste eremetaal voor Djura en Ursinia. Jildou Eringa mocht, naast de twee eerste prijzen, ook 3 winstpunten in ontvangst nemen. In de L1-dressuur behaalden zijn 197 en 183 punten., dit brengt het totaal aan winstpunten op 18. Paulien Arendz is met haar pony door de M1-dressuur gevlogen. Een start in de hogere klasse leek een logische stap. Dat Paulien daarmee geen onwijs besluit heeft genomen, bleek wel uit de twee eerste prijzen in de M2. Met 184 en 182 punten had ze meteen de eerste twee winstpunten in die klasse te pakken.
Jildau Hart had het moeilijk in Boerakker; niet alleen waren de banen vrij zwaar, ook haar paard Mardenta had moeite een vlotte, voorwaartse gang te vinden. Hoewel ze zelf aangaf niet tevreden te zijn over hun optreden, werd Jildau haar harde werken toch beloond met een tweede prijs en 188 punten.
{moscomment}
| < Vorige | Volgende > |
|---|
