Kringwedstrijd 2011

website CC-Smallingerland
De uitslagen van de pony's en de paarden staan op deze site!

Winstpuntenverzameling vergroot

(door Irma Leenman, 1 maart 2008)

SNEEK – De zussen Eringa deden goede zaken tijdens het springconcours in Sneek. Djura Eringa deed met haar C-pony Comm’s Forest Ursinia SAG voor het eerst mee in de klasse M en behaalde gelijk 3 winstpunten.

In het eerste parcours moest Djura nog een weigering noteren. Maar zoals ze zelf al concludeerde, had ze de gebroken lijn net iets te veel binnendoor gereden, waardoor Ursinia niet meer uitkwam. In het tweede parcours werd deze fout niet meer gemaakt en schijnbaar zonder moeite ging de combinatie door hun eerste M-parcours. Ook de barrage werd foutloos afgelegd en de tijd stond stil op 37.34 seconden. Ook Jildou Eringa wist Altana SAG in een netjes tempo foutloos door het M-parcours te loodsen. In de barrage ging Jildou er plat voor en even had ze weer het ‘Rosaliena’-gevoel. Hoewel ze net een halve seconde langzamer waren dan Djura en Ursinia (37.84 seconden) was dit toch de snelste tijd in de E-categorie. Daarmee eindigden Jildou en Altana op de eerste plaats.

In St. Nicolaasga ging het ook crescendo met Nynke Oosterhof en Winta. In hun tweede L1-proef werden achten gescoord voor de gebroken lijnen en halsstrekken. Ook het wijken werd beloond met hoge punten. In totaal scoorden Nynke en Winta 185 punten. Een goede prestatie, jammer genoeg viel de combinatie net buiten de prijzen, maar Nynke mocht wel weer een winstpunt bijschrijven op haar combinatiestand. Ditzelfde geldt ook voor Angela Blaauw. Haar paard Berend is onlangs verkocht naar de Verenigde Staten en nu heeft Angela een nieuwe ster gevonden. Haar naam is Laura fan ‘e Goengamieden en Angela is nog maar zeer recentelijk met haar gestart. In St. Nicolaasga werd het tweede winstpunt in de klasse B verzameld.
{moscomment}

 
Onze sponsoren