Kringwedstrijd 2011

website CC-Smallingerland
De uitslagen van de pony's en de paarden staan op deze site!

Dressuurrentree op CH Haulerwijk


(door Irma Leenman, 2007-08-26)
HAULERWIJK – Na een paar jaar van afwezigheid is de dressuur teruggekeerd op het programma van het Concours Hippique Haulerwijk, dat het afgelopen weekend haar 29e editie kende.
De dressuurruiters waren zeer blij met deze rentree en zo hebben zij er, naast de tuigers en springruiters, ook weer hun plekje gevonden. Drie dressuuramazones van de Radboudruiters waren er goed op dreef en konden daardoor beslag leggen op eremetaal. Eveline van Kooten reed met Special Paint een nette proef in de M1, 188 punten en een 6e prijs was het resultaat van hun inspanning. In de L2 werd de 3e plaats bezet door Jildau Hart,  eveneens met 188 punten. Jildau stoomt met haar paard Mardenta (v. Goodwill) werkelijk door L2; met nog maar drie winstpunten te gaan, is de combinatie hard op weg naar de klasse M1. Ook Jolanda Veenstra en Sifragranta SAG (v. Kennedy) zijn die klasse dicht genaderd. Zij reden 191 punten bijeen en daarmee mocht een zeer vergulde Jolanda de 2e prijs in ontvangst nemen.

Ponyruiter Pauline Arendz startte in Harich haar Golden Boy (v. Orchard d'Avranches) voor het eerst in de klasse L2. Van premièrevrees had deze combinatie geen last; met het behalen van 2 winstpunten (192 en 184 ptn.) en de 1e prijs lieten Pauline en Golden Boy zien, dat zij met recht thuis horen in deze klasse.

{moscomment}


 
Onze sponsoren